Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Mustafa Aydın’a ve öğretmenlerimize ziyaretimiz boyunca göstermiş oldukları ilgi için çok teşekkür ederiz.

2.Şanlıurfa:

Şanlıurfa  Karaköprü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şanlıurfa Karaköprü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projemizin altıncı ziyaretini Şanlıurfa Karaköprü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketler, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık, Bakır Barış Atay ve Atilla Şil’i NEXT-GEN Şanlıurfa Öğrenci Lideri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Muhammet Sami Yıldırım, Gökhan Özdemir ve Mehmet Bazoğlu ile Okul Müdürü Sayın Mustafa Kızmaz’a okul öğretmenlerimize ve personele çok teşekkür ederiz.

Şanlıurfa  Belediyesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Genel Sekreter Sayın Mahmut Kırıkçı ve Şanbel Enerji A. Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Eyyub Ural ile Enerji Verimliliği Birimi’nin kurulması ve ön çalışmaları başlanmış olan İSO 50001 Sistemi’nin oturtulması üzerine bilgi paylaşımları yapıldı. Bölge için çok önemli olan Tarımda Enerji Verimliliği çalışmalarının başlatılması gerekliliği belediye temsilcileri tarafından dile getirildi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Sn. İsmail Yapıcıer’i makamında ziyaret ettik ve NEXT-GEN projemizi Şanlıurfa’daki paydaşlarımızdan Sayın Mehmet Bazoğlu ve Sayın Eyyub Ural ile beraber anlattık.  Kendilerine projemize verdikleri destek için teşekkür ettik

ŞANBEL Enerji A.Ş.

NEXT-GEN ekibi olarak proje paydaşımız Şanbel Enerji A.Ş.’yi ziyaret ettik. Genel Müdür Sayın İbrahim Kaymaz, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Eyyub Ural ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi AR-GE Dairesi’nden Sayın Esra Vert ile Şanlıurfa’da kısa dönem ve orta dönemde gerçekleştirilebilecek çalışmaları konuştuk.

3.Gaziantep:

Gaziantep Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projemizin yedinci ziyaretini Gaziantep Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketler, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık, Mustafa Kan ve Emrecan Kaçar’ı NEXT-GEN Gaziantep Öğrenci Lideri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Metin Özcan, Deniz Polat ve Sait Sungur ile Okul Müdürü Sayın Mehmet Suat Güzel’e teşekkür ederiz.

Gaziantep İl Milli Eğitim

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın İbrahim Necip Kafadar’a NEXT-GEN projemizi aktardık. Projemize destek vererek çalışmalarımıza ilave edebileceğimiz konular hakkında fikirlerini ileten Sayın Kafadar’a çok teşekkür ederiz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yenilenebilir Enerji Yönetimi Şube Müdürü Sayın Ayşegül Tekerekoğlu ve Enerji Sistemleri Mühendisi Sayın Merve Özkara Demirkaya ile projemiz ile ilgili gelişmeleri değerlendirdik.

4.Kilis:

Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projemizin sekizinci ziyaretini Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Bina sayısının en fazla olduğu bu pilot okulumuzda kalabalık bir öğrenci grubu bizlere anketlerde, enerji etüdlerinde ve ölçümlerde gün boyunca destek verdi. M. Celal Sarıca, Samet Çakmak ve Ökkeş Karakuş’u NEXT-GEN Kilis Öğrenci Liderleri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimiz boyunca bizlere her şekilde destek olan Sayın Mümin Melih Özel ve Mustafa Yarımağa ile Okul Müdürü Sayın Ziya Talay’a, okul öğretmenlerimize ve personele çok teşekkür ederiz.

Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Bizleri makamında ağırlayan Kilis İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ömer Faruk Alan’a NEXT-GEN projemizin detaylarını ilettik ve destekleri için teşekkür ederiz.

Kilis Belediyesi

NEXT-GEN paydaşlarımızdan Kilis Belediyesi’ne çok verimli bir çalışma ziyareti gerçekleştirdik. Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Servet Ramazan, Sayın Yusuf Türkoğlu ve Sayın Adem Ekinci ile bugüne kadar yapılan çalışmaları değerlendirdik. Enerji Verimliliği Birimi’nin kurulması, ISO 50001 sürecinin başlatılması ve belediye iştiraklerinde gerçekleştirilebilecek işletme ve bakıma yönelik çalışmalar konusunda detaylı fikir alışverişinde bulunuldu.

5.Kahramanmaraş:

Kahramanmaraş Şehit İdari Ataşe Galip Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projemizin dokuzuncu ziyaretini Kahramanmaraş Şehit İdari Ataşe Galip Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketler, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık, Burak Can Yılmaz, Abuzer Talip Taşçı, Mustafa Aras ve Yağmur Güneş’i NEXT-GEN Kahramanmaraş Öğrenci Lideri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Tuncay Ceylan ve Harun Kantar ile Okul Müdürü Sayın Halil İbrahim Çolakkadı’ya teşekkür ederiz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi AR-GE ve Enerji Yönetimi Şube Müdürü Sayın Oğuzhan Örer ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Sayın Erdoğan Emrah Hatunoğlu ile Kahramanmaraş için yapabileceklerimizi konuştuk. Proje paydaşlarımız Enerji Yönetim Şefi Sayın Özgün Gönen ve Akıllı Şehir Koordinatörü Sayın Muhammed Miraç Aslan ile projemizi değerlendirdik.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Cemal Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik ve NEXT-GEN projemizi Kahramanmaraş’taki paydaşlarımızdan Sayın Yusuf Kevkir ile beraber anlattık. Kendilerine projemize verdikleri destek için teşekkür ederiz.

6.Adıyaman:

Adıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projemizin son ziyaretini Adıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketler, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık. Umut Cem Büyükşan, Haydar Göler ve Samet Emir Can’ı NEXT-GEN Adıyaman Öğrenci Lideri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Aziz Canbeg, Mehmet Fatih Güneri ve Tayfun Polat ile Okul Müdürü Sayın Mehmet Kuruş’a teşekkür ederiz.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alagöz’e NEXT-GEN projemizi aktardık. Adıyaman İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Altındal ve Kazım Çoban ile İnşaat Emlak Şubesin’den proje paydaşımız Sayın Mahmut Küçük ve mesai arkadaşları ile Adıyaman’da gerçekleştirdikleri çok başarılı ve enerji verimliliğine yönelik somut çalışmalarını tartıştık.

Adıyaman Belediyesi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve Başkan Yardımcısı Mithat Töken ile NEXT-GEN Belediye, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi paydaşlarımız ile yakın dönemde ilde gerçekleştirilecek çalışmalar, Enerji Verimliliği Birimi ve İSO 50001 Yönetimi uygulamaları üzerinde detaylı bir görüşme gerçekleştirdik.

Recommended Posts