1.Diyarbakır

Diyarbakır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projesinin ilk ziyaretini Diyarbakır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketler, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık, Ali Berkay Anbar’ı, NEXT-GEN Diyarbakır Öğrenci Lideri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Ahmet Taylan, Enver Şenel ve Murat Zirek ile Okul Müdürü Sayın Oktay Balıkçı’ya, okul öğretmenlerimize ve personele teşekkür ederiz.

2.Batman

Batman Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projesinin ikinci ziyaretini Batman Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketlerimizi, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık, Mustafa Gündüz ve Bestan Bülbül’ü NEXT-GEN Batman Öğrenci Liderleri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Tenzile Bilen, Mehmet Derse, Murat Yelin ve Zülfi Tosun ile Okul Müdürü Sayın Halef Akgül’e, okul öğretmenlerimize ve personele teşekkür ederiz.

Batman Belediyesi

Batman Belediyesi ziyaretimizi, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Zeki Hedekoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü ve BASKİ temsilcileri eşliğinde gerçekleştirdik. Enerji Verimliliği Birimi ve İSO 50001 Sistemi’nin faydaları konusunda fikir alışverişinde bulunduk.  Ziyaretimizde Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temsilcileri de hazır bulundu

3.Siirt

Siirt Merkez Gazi Anadolu Lisesi (Gazi Anadolu Lisesi)

NEXT-GEN projesinin üçüncü ziyaretini Siirt İMKB Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Gazi Anadolu Lisesi)’ne yaptık. Anketlerimizi, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık, Muhammed Emir Karaçam, Şahin Daşçı ve Feyzullah Kaylı’yı NEXT-GEN Siirt Öğrenci Liderleri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Ömer Pakyürek, Abdulhakim Eldemir ve Harun Ceylan ile Okul Müdürü Sayın Uğur Budak’a, okul öğretmenlerimize ve personele teşekkür ederiz.

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Deniz Erdi’yi ziyaret ettik ve NEXT-GEN projemizi Siirt’teki paydaşlarımızla beraber anlattık. Kendilerine projemize verdikleri destek için teşekkür ettik.

4.Şırnak

Cizre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projesinin dördüncü ziyaretini Cizre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketlerimizi, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık. Abdulsamet Ömürlü, Selim Denlier, Nalin Dal ve Muhammed Aşrak’ı NEXT-GEN Siirt Öğrenci Liderleri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Çiğdem Çiçek Gökçe, İlhami Tunç ve Serhat Ersan ile Okul Müdürü Sayın Hasan Turgut’a, okul öğretmenlerimize ve personele teşekkür ederiz.

Şırnak Belediyesi

Şırnak Belediyesi’ne gerçekleştirdiğimiz ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ömer Yılmaz ve proje paydaşımız Sayın Burhan Acar ile Enerji Verimliliği Birimi ve İSO 50001 Sistemi’nin kurulması konularını konuştuk. Ziyaretimizde Cizre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temsilcileri de hazır bulundu.

5.Mardin

Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NEXT-GEN projesinin beşinci ziyaretini Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptık. Anketlerimizi, enerji etüdü ve ölçümlerimizi tamamladık. Yusuf Amak, Muhammed Burak Coşkun, Baran Irmak ve Yusuf Kötekoğlu’nu NEXT-GEN Mardin Öğrenci Liderleri olarak projemize dahil ettik. Ziyaretimizde bizlere en başından itibaren destek olan Sayın Yavuz Balcıoğlu, Gökhan Günay ve Neslihan Ceylan ile Okul Müdürü Sayın Zekeriya Atilla’ya, okul öğretmenlerimize ve personele teşekkür ederiz.

Mardin Aziz Sancar Anadolu Lisesi

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden proje paydaşımız Sayın Sıtkı Ruşen Avcı ile NEXT-GEN için hazırlamakta olduğumuz sosyal etki raporu için seçilen kontrol okulumuz Aziz Sancar Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek ilk etap anketlerimizi tamamladık.

Recommended Posts